Мектептің интерактивті картасы

Мемлекеттік мекеменің толық атауы:
Ақмола облысы Шортанды ауданының "№ 2 Шортанды орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ұйымдық-құқықтық түрі: мемлекеттік мекеме, коммерциялық емес, заңды тұлға.

Оқыту тілі: Орыс тілі

Мемлекеттік мекеменің заңды мекен-жайы:
Қазақстан республикасы, 021600, Шортанды кенті, шортанды ауданы, Шортанды кенті,
Абылай хан к-сі, 26
Электрондық мекен-жайы: School-20@mail.ru
Телефон-факс: 8 (71631) 3-50-79

Жобалық қуаты – 292 оқушы

"№2 Шортанды орта мектебі" мемлекеттік мекемесі – екі корпустан тұрады: Ескі корпус 1961 жылдан, жаңа корпус – 1987 жылдан жобалық қуаты 292 оқушы.
Ғимарат типтік, 2 қабатты, орталық жылытумен, сумен жабдықтаумен, кәрізбен және электрмен жабдықтаумен. Кітапхана, асхана, медпункт бар.
Мектеп аумағы арнайы жабыны бар спорттық-ойын алаңдарымен (футбол, баскетбол) жабдықталған.
Мектепке жақын жерде мәдениет үйі, прокуратура, аудандық сот, аудандық әкімдік, кент әкімдігі, мәслихат, Нұр Отан, демалыс саябағы, "Қайнар"бассейні орналасқан.
Мектепте 44 білікті педагог жұмыс істейді, олардың 68% - ы жоғары және бірінші санатты мамандар, 93% - ы жоғары білімді. Мұғалімдердің 40% - дан астамы 20 жылдан астам еңбек өтілі бар. Кәсіби жетістіктері үшін мектеп педагогтары білім басқармасының, ҚР БҒМ, Шортанды кенті әкімдігінің Құрмет грамоталарымен және алғыс хаттарымен, сондай-ақ "білім берудің құрметті қызметкері"белгілерімен марапатталды.

Мектепте 529 оқушы оқиды. Қызметкерлердің отбасыларынан оқитын балалардың басым көпшілігі – 48%, ата-аналардың 60% жоғары білімі бар. Оқушылардың жалпы санының 19% - ы толық емес отбасында тәрбиеленеді, 6,4% - ы көп балалы отбасылар болып табылады. Жыл басында мектепте 5 мүгедек және 33 аз қамтылған отбасынан шыққан бала оқиды.
Мектеп 2 ауысым тәртібінде жұмыс істейді.
сабақ ұзақтығы 40 минуттан. Оқу үдерісі Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі анықтайтын базистік жоспар негізінде жүзеге асырылады.

Негізгі мектепті бітірген оқушылар колледждерге, соның ішінде гранттарға табысты түседі. Орта мектеп түлектері Астана, Қазақстан, жақын және алыс шетелдердің: Ресей, Беларусь, Қытай, Германия жоғары оқу орындарында оқуын жалғастыруда.

Оқушылардың білім сапасы, ҰБТ қорытындысы, пән олимпиадалары мен зияткерлік конкурстардың жүлдегерлерінің саны бойынша мектеп жыл сайын ауданның бірқатар үздік оқу орындарына кіреді.
Жаңартылған күні: 27.02.2020 22:17
Құрылған күні: 27.02.2020 22:17